Jak wygląda pierwsza wizyta podczas zabiegu depilacji laserowej?

Zanim umówisz się na pierwszą wizytę depilacji laserowej, możesz skorzystać z obszernej, trzydziesto-minutowej, bezpłatnej konsultacji telefonicznej pod numerem telefonu: 604 34 47 34. Centrum depilacji laserowej Merilyn świadczy swoje usługi w 30 gabinetach kosmetycznych  w 7  województwach  Możesz skorzystać z naszych usług w wybranym przez  siebie salonie. Znajdź najbliższy salon.

 Skorzystaj z kilkunastoletniego doświadczenia naszych specjalistów i zapisz się na pierwszą wizytę  już dziś

Zadzwoń teraz – 604 34 47 34

Konsultacja przed zabiegiem depilacji laserowej

 1. Szczegółowa konsultacja podczas której odpowiadamy na wszystkie pytania pacjenta.
 2. Omówienie przeciwwskazań. Przeczytaj artykuł : przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserowej.
 3. Ocena włosa i fototypu skóry( karnacja osoby).
 4. Wyjaśniamy:
  • Na jak długo wystarcza zabieg depilacji laserowej. Przeczytaj artykuł : na jak długo wystarcza zabieg depilacji laserowej
  • Jak wygląda skóra po zabiegu depilacji laserowej
  • Co ma wpływ na skuteczność depilacji laserowej
  • Co to jest hirsutyzm i zapalenie mieszków włosowych
  • Czym są i dlaczego mają znaczenie fazy wzrostu włosa przy depilacji laserowej
  • W jakich przypadkach wymagana jest większa ilość zabiegów depilacji laserowej
 5. Ustalamy, która okolica będzie poddana zabiegowi. Podajemy cenę i wręczamy szczegółowy cennik wszystkich zabiegów. Informujemy o aktualnych promocjach. Wystawiamy imienny karnet, w którym pacjent zbiera punkty zamieniające się później na rabaty na nowy, dowolny zabieg laserowy.
 6. Oceniamy, ile będzie potrzebnych zabiegów w serii.
 7. Wypełniamy kartę zabiegową z zapisem szczegółowych parametrów. Karta jest zawsze do wglądu pacjenta, który potwierdza zapoznanie się z parametrami zabiegu i wyrażą zgodę na zabieg.

Zabieg depilacji laserowej

Przechodzimy do zabiegu. Staramy się, aby zabieg był w miarę możliwości komfortowy i pacjent miał poczucie bezpieczeństwa i intymności. Zachowujemy wszelkie standardy dezynfekcji i higieny. Przed przystąpieniem do zabiegu odtłuszczamy skórę. Aby zabieg był dokładnie wykonany, dzielimy obszar zabiegowy na małe pola. Następnie wykonujemy błysk próbny, aby pacjent zobaczył, na czym zabieg będzie polegał. Jeśli pacjent jest gotowy, przystępujemy do zabiegu. Po skończonym zabiegu, jeśli skóra tego wymaga,  aplikujemy żel przeznaczony do stosowania po zabiegu.

Po pierwszym zabiegu depilacji laserowej

 1. Zapisujemy termin kolejnej wizyty.
 2. Pacjent wychodzi z gabinetu z teczką, która zawiera:
  • numer telefonu, pod który może zawsze zadzwonić w razie jakichkolwiek pytań
  • nazwę lasera, którym był wykonywany zabieg
  • informację o przeciwwskazaniach, postępowaniu przed i po zabiegu depilacji laserowej. Przeczytaj artykuł: Jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej
  • cennik razem z aktualnymi promocjami
  • imienny karnet rabatowy
  • zapisany termin następnej wizyty

Podsumowanie    

Podsumowując zanim umówisz się na pierwszą wizytę depilacji laserowej możesz skorzystać z bezpłatnej trzydziestominutowej konsultacji telefonicznej pod numerem telefonu: 604 34 47 34. Sprawdź nas. Nasi specjaliści posiadają kilkunastoletnie doświadczenie. Świadczymy usługi depilacji laserowej w 7 województwach w 30 gabinetach. Możesz zadzwonić  do któregokolwiek gabinetu, w którym świadczymy usługi depilacji laserowej i zapytać o opinie na nasz temat. Dowiedz się więcej na temat lasera, którym będziesz miał wykonywany zabieg. W Centrum depilacji laserowej Merilyn zapewniamy profesjonalną opiekę oraz najlepszy, medyczny, dwugłowicowy laser LightSheer Desire.

Zapisz się na pierwszą wizytę już dziś

Zadzwoń teraz – 604 34 47 34