depilacja laserowa logo
YouTube
gwarancja na depilację laserową

Wiele osób obawia się kosztów i wyników depilacji laserowej.  Powodem najczęściej są doświadczenia własne, bądź historie innych osób, które mają za sobą nieudane zabiegi. Niestety, na rynku pojawia się coraz więcej gabinetów, które kuszą klientów obietnicami skutecznej depilacji laserowej, a pracują na tańszym sprzęcie, przeznaczonym do innego rodzaju zabiegów, a czasem wręcz na podróbkach, które w ogóle nie są laserami. W efekcie zabieg jest nieskuteczny i zraża klientów do laseroterapii. Tymczasem profesjonalne urządzenia naprawdę gwarantują pożądane efekty.


W Centrum laseroterapii Merilyn pracujemy laserami od ponad 6 lat. Wykwalifikowany zespół posiada liczne certyfikaty na urządzenia najwyższej klasy, których używamy przy każdym zabiegu. Zdajemy sobie sprawę, że depilacja laserowa nie należy do najtańszych form walczenia ze zbędnym owłosieniem. Jest jednak najskuteczniejsza i w konsekwencji, jeśli profesjonalnie wykonana,  opłacalna również pod względem ekonomicznym

My mając niezachwianą pewność co do jakości usług i chcąc Wam dać poczucie bezpieczeństwa, w 2015 roku wprowadzamy program:

DEPILACJA PEŁNA SATYSFAKCJA

 Co to oznacza dla naszych klientów?

Jeżeli po pierwszym zabiegu depilacji laserowej wykonanym w naszym gabinecie,  w ciągu 4 tygodnia , zgłosisz się do naszej siedziby, a na obszarze poddanym depilacji laserowej owłosienie wróci do stanu sprzed zabiegu, zwrócimy 100 proc. poniesionych kosztów lub przeprowadzimy nieodpłatnie zabieg raz jeszcze. Dodatkowo zaproponujemy zabieg pielęgnacyjny.

WAŻNE INFORMACJE


22-08-17
Zapraszamy do współpracy.
więcej>>>
NEWSY

KONTAKT

Grupa Merilyn

tel. 604 344 734

kontakt@merilyn.pl  |  WspółpracaCentra depilacji i laseroterapii:

gabinet - najbliższe zabiegi


mobilna

depilacja laserowa, laseroterapia, odchudzanie, lipocryo, wymrażanie tkanki tłuszczowej,odchudzanie, makijaż permanenty light sheer, dietetyka ,opalanie natryskowe, ipl, tatuaż brokatowy

by Ebiuro.pl