depilacja laserowa logo
YouTube

Terapia laserowa jest metodą sprawdzoną klinicznie i bezpieczną. To metoda, która znajduje zastosowanie w fotoodmładzaniu, usuwaniu zmian naczyniowych, usuwaniu zmian pigmentowych, usuwaniu trądziku, depilacji.

Zabieg polega na oddziaływaniu na skórę światłem laserowym za pomocą aplikatora i jest całkowicie bezbolesny. Po zabiegu nie występują zaczerwienienie, złuszczanie oraz inne objawy uboczne uniemożliwiające normalne funkcjonowanie.

W Centrum Merilyn zabiegi wykonujemy nowoczesnym urządzeniem IPL iPulse 200, które posiada certyfikaty jakości: Certyfikat US FDA dla wszystkich zabiegów i CE o znaku CE0086 oraz opatentowaną technologię.

Proponujemy zabiegi:

Laser zabiegowy

UWAGA - terapię laserową rozpoczynamy miesiąc po zaprzestaniu opalania się na słońcu lub w solarium, miesiąc po odstawieniu leków światłouczulających, miesiąc po zabiegach złuszczających, miesiąc po odstawieniu kosmetyków z retinolem oraz miesiąc po odstawieniu naparów z dziurawca, nagietka i szałwii. Przed fotodepilacją nie depilujemy się przez miesiąc, jedyna dopuszczalna metoda usuwania owłosienia to golenie. W ciagu miesiąca po skończeniu terapii niedozwolone jest opalnie się na słońcu i w solarium a przez pierwsze 14 dni konieczne jest stosowanie kremów ochronnych z filterm min. 50

WAŻNE INFORMACJE


22-08-17
Zapraszamy do współpracy.
więcej>>>
NEWSY

- 2018-09-19
Ostatnia szansa na nawiązanie współpracy

Obecnie poszukujemy jednego gabinetu do współpracy.
Twój gabinet na wyłączność w Twoim mieście.

Sprawdzony model biznesowy nie czekaj zadzwoń 604 344 734


więcej>>>

KONTAKT

Grupa Merilyn

tel. 604 344 734

kontakt@merilyn.pl  |  WspółpracaCentra depilacji i laseroterapii:

gabinet - najbliższe zabiegi


mobilna

depilacja laserowa, laseroterapia, light sheer, ipl

by Ebiuro.pl